Promosyon

Promosyon; Fransızcadaki promotion sözcüğünden gelmektedir. Türkçe karşılığı özendirme'dir.

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır.

Bir malı geniş kitlelere tanıtmak ve o malın sürümünü sağlamak amacıyla yapılan çalışmalara promosyon denir.

Gündelik hayatta elimizin altında olan ve sürekli kullandığımız ürünler ne kadar dikkat çekmiyor gibi gözükse de en büyük reklamı onlar yaparlar.


Dijital Ürünler, USB Flash Bellek, Powerbank Taşınabilir Güç Kaynağı, Kol Saatleri, Ajandalar, Defterler, Organizerler, Sekreterlikler, Sunum Dosyaları, Klasörler, Anahtarlıklar, Evrak Çantaları, Ahşap Masa Setleri, Porselen Kupalar, Seramik Kupalar, Termos Bardaklar, Bloknotlar, Plaketler, Bayraklar, Flamalar, Mausepadler, Oto Kokuları, Kağıtlar, Takvimler, Duvar Saatleri, Masa Saatleri, Plastik Kalemler, Metal Kalemler, Roler Kalemler, Kurşun Kalemler, Çakmaklar, Balonlar,  Kalem Setleri, Tişörtler, Şapkalar ve daha bir çok Promosyon Ürünleri yapılabilir. Tanırım amaçlı verilen promosyon ürünleri firmanın gücünü yansıtır. Her bir ürün farklı etkiler yaratacak ve akıllarda kalıcı bir anı olarak kalacaktır.

Promosyon ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ve sertifikalıdır. Dijital Baskı, UV Baskı, Lazer Markalama, Tampon Baskı makinalarımızda ve serigrafi tekniği ile kalıcı baskılar üretmekteyiz, bizim için önem taşıyan tek unsur beğendiğiniz ürünün en kalitelisini en uygun fiyata hizmetinize sunmak ve müşterilerinize kurumsal gücünüzü yansıtmak olacaktır.